Jesteś tutaj

Biblioteka szkolna

Aktualnie biblioteka szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku
w godz. od 8.00 do 12.00.

Plan pracy biblioteki:
Pn. 7.30 - 14.30
Wt. 7.30 – 14,00
Śr. 7.30 – 15.00
Czw. 8.45 – 14.00
Pt. 7.30 - 11.30

opiekun: Urszula Kozłowska

Biblioteka posiada bogaty księgozbiór podręczników dostępnych do korzystania na miejscu w czytelni. Do dyspozycji uczniów jest cały kanon lektur z podstawy programowej. Maturzyści mogą korzystać ze specjalnie zakupionych dla nich pomocy naukowych z zakresu j. polskiego i pozostałych przedmiotów maturalnych. Do dyspozycji uczniów dostępne są zasoby internetowe, komputery oraz drukarka.

Do dodatkowych zajęć biblioteki szkolnej należy :
1. Prowadzenie gazetki szkolnej pt. "Krótka gazetka na długą przerwę, czyli wieści z Kazika".
2. Wyjazdowe lekcje biblioteczne dla maturzystów do Biblioteki Miejskiej w Inowrocławiu oraz Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica