Jesteś tutaj

INFORMATYCY Z WIZYTĄ U NAJLEPSZYCH W BRANŻY IT

Uczniowie klasy I bt Technikum Informatycznego wraz z opiekunami prof. Wojciechem Świerczem oraz prof. Piotrem Wójciakiem wybrali się na wycieczkę dydaktyczną do jednej z bydgoskich firm. Firma iQor, którą odwiedzili nasi informatycy, to światowy lider w dostarczaniu usług takich jak naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu elektronicznego, zarządzanie należnościami, wsparcie biznesu (usługi BPO) oraz usługi analityczne dla biznesu.
iQor w Polsce jest jednym z największych pracodawców w regionie. Zajmuje się naprawą sprzętu elektronicznego. Bydgoski oddział obsługuje liderów branży elektronicznej takich jak DELL, HP, MICROSOFT, AMAZON, GOOGLE. Obecnie zatrudnia około 1000 pracowników. Uczniowie zapoznali się z najnowszymi narzędziami jak i technologiami stosowanymi obecnie w serwisach komputerowych. Mogli również obserwować pracę naprawy matryc, telefonów komórkowych, urządzeń sieciowych, komputerów stacjonarnych i przenośnych, konsoli Xbox oraz paneli LCD.Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica