Jesteś tutaj

Powiatowe zawody sportowo-obronne dla szkół gimnazjalnych

UWAGA Informujemy, że został ustalony nowy termin zawodów.

Zawody odbędą się 31.03.2014 (poniedziałek) godz. 9.30 początek w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy.
Serdecznie zapraszamyStarostwo Powiatowe w Inowrocławiu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy oraz Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu zaprasza na "Powiatowe zawody sportowo-obronne dla szkół gimnazjalnych".
Drużyny walczą o puchary za pierwsze, drugi i trzecie miejsce oraz nagrody indywidualne dla najlepszej dziewczyny i chłopaka. Ponadto dyplomy uczestnictwa i drobne podarunki dla uczestników.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 24.03.2014
Adres do korespondencji:
ZSP im. Kazimierza Wielkiego ul. Kujawska 20, 88-153 Kruszwica z dopiskiem „Zawody sportowo-obronne”

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu GEOGRAFICZNO – SPEDYCYJNEGO.

W tej edycji zachęcamy do zwrócenia uwagi na zagadnienia logistyczne. Konkurs dla uczniów klasy II i III gimnazjów.
Logistyka i spedycja to bardzo popularne obecnie kierunki kształcenia, również w Naszej szkole. Natomiast geografia pełni kluczową rolę w pracy logistyka i spedytora.
Dlatego pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych uczniów szkół gimnazjalnych
do udziału w konkursie geograficzno - spedycyjnym.
CELE KONKURSU:
• Zainteresowanie tematyką logistyczna i spedycyjną,
• Poszerzenie wiedzy geograficznej,
• Zapoznanie się z ciekawymi kierunkami kształcenia w naszej Szkole,
• Praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej w szkole.
REGULAMIN KONKURSU:
• Konkurs odbędzie się 5 czerwca 2017 r. w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
w Kruszwicy i będzie polegać na rozwiązaniu testu (45 minut) dotyczącego tematyki geograficzno-spedycyjnej z zagadnieniami logistycznymi.

Finał I Powiatowych Mistrzostw Gigant Sudoku

20 marca 2015r w III Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu odbył się finał I Powiatowych Mistrzostw Gigant Sudoku. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczennic: Kinga Adamczyk z IVbT, Agnieszka Batkowska z IVaT, Borowska Daria z ILO, Marika Kanarek z IILO, Agnieszka Kempska z IVaT i Ilona Małek z IIaT. Do finału przeszło 55 uczniów z szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podobnie jak w etapie szkolnym uczniowie zmagali się z trzema krzyżówkami o różnym stopniu trudności i czas rozwiązania krzyżówek miał znaczenie. Nasze uczennice zdobyły IV (Agnieszka Kempska), VIII (Daria Borowska), XV (Ilona Małek), XIX (Agnieszka Batkowska), XXXVIII i XL miejsce. Agnieszka Kempska zdobyła tą samą liczbę punktów za rozwiązane krzyżówki jak uczniowie, którzy zdobyli I, II i III miejsce niestety czas rozwiązania tych krzyżówek był o kilka minut dłuższy. Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy sukcesów w nauce i rozwijaniu logicznego myślenia.

II Powiatowe zawody sportowo-obronne dla szkół gimnazjalnych

II Powiatowe zawody sportowo-obronne dla szkół gimnazjalnych
Zawody odbędą się 28.05.2015 początek w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy.
Serdecznie zapraszamy

Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy zaprasza na "II Powiatowe zawody sportowo-obronne dla szkół gimnazjalnych".
Drużyny walczą o puchary za pierwsze, drugi i trzecie miejsce oraz nagrody indywidualne dla najlepszej dziewczyny i chłopaka. Ponadto dyplomy uczestnictwa i drobne podarunki dla uczestników.

Adres do korespondencji:
ZSP im. Kazimierza Wielkiego ul. Kujawska 20, 88-153 Kruszwica z dopiskiem „Zawody sportowo-obronne”
Karty zgłoszeń można dostarczyć osobiście do szkoły lub wysyłać faxem pod numer tel. 52 351-60-85.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica