Jesteś tutaj

Siatkarze z „Kazika” nie zawiedli zajmując II miejsce w Mistrzostwach Powiatu.

Dnia 20.01 2023r. miał miejsce ostatni turniej o ” Mistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego w Piłce Siatkowej Chłopców”. Do turnieju finałowego zakwalifikowały się trzy zespoły: „Budowlanka”, „Kasper” i „Kazik” z Kruszwicy. Ostatecznie po trzech rozegranych turniejach zespół siatkarzy reprezentujący Zespół Szkół im Kazimierza Wielkiego z Kruszwicy uplasował się na drugim miejscu, drużyna I Liceum Ogólnokształcącego zajęła pierwsze miejsce a na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci Zespołu Szkół Budowlanych. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Mateusz Mikołajczak, który odebrał nagrodę z rąk pani dyrektor Haliny Stajszczak. Oprócz pucharów zawodnicy oraz trenerzy zostali udekorowani medalami. Drużynę „Kazika przygotowywał do zawodów mgr Jerzy Ćwikła.