Jesteś tutaj

Pożegnanie Maturzystów

Drodzy Maturzyści.
Przyszło nam się pożegnać w ten trudny czas. Nie ma tradycyjnego spotkania, wspólnego wspominania chwil spędzonych razem. Wierzę jednak, że przyjdzie taki czas, kiedy się spotkamy w bardziej sprzyjających okolicznościach a świat znowu będzie piękny. Tak to już w naszym życiu jest, że coś się kończy, coś zaczyna. Dla Was moi Drodzy kończy się pierwszy etap w Waszym życiu.
Wraz z nauczycielami cieszę się, że mogliśmy Wam towarzyszyć w trudnej, pełnej wrażeń wyprawie po dojrzałość i wykształcenie, bo to jest dobro, którego nic i nikt nie jest w stanie Was pozbawić. Wierzę, że zdobyta wiedza, umiejętności i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły, pomogą Wam w dalszej życiowej wędrówce stać się ludźmi mądrymi i odpowiedzialnymi.
Życzę Wam mądrze wytyczonych celów. Nie bójcie się marzeń, one dodają sił, motywują do działania i zachęcają do przekraczania własnych ograniczeń.
Przed Wami ostatni etap edukacji – matura. Czas trudny, pełen emocji i bardzo ważny. Życzę aby przyniósł oczekiwany rezultat.
Serdecznie dziękuję Waszym Rodzicom za wsparcie, za zaufanie jakim nas obdarzyli i współpracę. Wychowawcom i Nauczycielom za ciężką pracę, cierpliwość i wyrozumiałość.
A w dalszej drodze życiowej niech Wam towarzyszą słowa Paulo Coelho:
„ Pamiętaj że wszystko, co czynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego co czynisz”.
Szczęśliwej drogi
Halina StajszczakCopyright © 2013 ZSP Kruszwica