Jesteś tutaj

"Lekcje z ZUS"

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy bierze udział w tegorocznej edycji projektu, na który składają się cykl wykładów "Lekcje z ZUS" i Ogólnopolska Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".
Projekt cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, o czym najlepiej świadczy fakt, że w tym roku wzięło w nim udział aż 62 tys. uczniów, z czego 30 tys. zdecydowało się przystąpić do olimpiady. Pierwszy etap zmagań wyłonił zespoły z 321 szkół, które 16 marca będą konkurować ze sobą w kolejnej turze, już na poziomie wojewódzkim. Wśród nich znalazła się reprezentacja z "Kazika" w składzie: Marcin Pamfil, Piotr Hanusiak, Maksym Szczurowski.
Projekt realizowany jest w ramach zajęć z doradztwa zawodowego, a jego szkolnym koordynatorem pani jest Alicja Walczak.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica