Jesteś tutaj

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej.

W piątek 12 stycznia 2018 r. o godzinie 11:00 w Komitetach Okręgowych w całej Polsce odbył się etap okręgowy XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Wśród 59 uczniów okręgu bydgoskiego, którzy pomyślnie przeszli eliminacje szkolne i zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady znalazło się 8 uczniów z naszej szkoły: Kacper Jaskulski, Krzysztof Waszak, Agnieszka Skowron, Karolina Durecka, Marcin Pamfil, Monika Ziętkiewicz, Michał Budziak, Mikołaj Kaczmarek – kl. II, III i IV Technikum
Zawody okręgowe miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów: jednego pytania o charakterze ogólnym nawiązującego do hasła przewodniego Olimpiady, zadania z analizy finansowej oraz 30 pytań testowych. Zadanie na poziomie okręgowym okazało się bardzo trudne, ale jesteśmy dobrej myśli. Trzymamy kciuki. Niebawem wyniki!
Opiekunem merytorycznym młodzieży jest Pani Jowita Szeliga.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica