Jesteś tutaj

Warsztaty z profilaktyki hiv/aids

W dniu 3.11.2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy odbyło się spotkanie z p. Romanem Latoszyńskim, wieloletnim szkoleniowcem z zakresu edukacji seksualnej i profilaktyki HIV/AIDS, pracownikiem Polskiej Fundacji pomocy humanitarnej "Res Humanae"oraz Zjednoczenia na rzecz żyjących z Hiv/Aids. Pan Roman jest także konsultantem Ogólnopolskiego Telefonu Zaufania Aids oraz Telefonu Zaufania "Zielona Linia". Młodzież miała niebywałą okazję spotkania z człowiekiem, który w przystępny, ciekawy i otwarty sposób omawiał z nimi tematy inicjacji seksualnej, zagrożenia chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz ich wpływem na całe późniejsze życie młodzieży. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali i aktywnie brali udział w dyskusji. Mamy nadzieje ze zajecia te przyczynia sie do podejmowania własciwych zyciowych wyborów.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica