Jesteś tutaj

GALA KAZIKOWYCH OSKARÓW

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy po raz kolejny odbyła się gala wręczenia Kazikowych Oskarów dla wyróżniających się nauczycieli. A wyróżnić się można było zamiłowaniem do ciszy na lekcjach, poczuciem humoru, serdecznym uśmiechem, anielską cierpliwością, zrozumieniem dla uczniów, umiejętnością przekazywania wiedzy. Kategorie były niebanalne, m. in.: Mikrofon Roku, Żartowniś Roku, Złota Katarynka, Bratnia Dusza, Miłośnik Ciszy, czy Szwajcarski Zegarek.
Zwycięzców było wielu, ale dwóch nauczycieli zdobyło aż po trzy nagrody, w tym te najważniejsze, dla najlepszej nauczycielki i najlepszego nauczyciela. Byli to pani profesor Małgorzata Żbikowska i ksiądz Michał Bubacz. W kategorii Zgrana Ekipa triumfowała dyrekcja placówki p. Halina Stajszczak i p. Małgorzata Luzak, które niestrudzenie czuwają nad szkołą, aby zawsze była przyjazna uczniom.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica