Jesteś tutaj

V edycja konkursu geograficzno-spedycyjnego

W ostatnim czasie w Naszej Szkole odbył się konkurs geograficzno-spedycyjny dla szkół gimnazjalnych. Organizatorem i autorem pytań jest mgr Jolanta Semrau-Fac – nauczyciel geografii i przedmiotów zawodowych. Była to już piąta edycja tego konkursu
i jak co roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.
Udział wzięły szkoły z Kruszwicy, Bachorc i Inowrocławia.
Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą na tematy nie tylko związane z geografią ale także ze spedycji. W tym roku tematyka konkursowa została poszerzona o zagadnienia logistyczne. Dziedzina ta obejmuje większy zakres zagadnień niż spedycja, a przez to daje więcej możliwości poszerzenia wiedzy ściśle związanej z naszym życiem codziennym.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych od lat kształci w kierunku SPEDYCJA a od tego roku istnieje także kierunek LOGISTYKA, działa i cieszy się powodzeniem.
Widząc zainteresowanie konkursem i jakość odpowiedzi gimnazjalistów właśnie na tematy spedycyjno-logistyczne, można śmiało stwierdzić, że DALI SOBIE RADĘ .
Nasi tegoroczni zwycięzcy konkursu:
I miejsce – Natalia Kurczyńska – Gimnazjum nr 3 Inowrocław;
II miejsce – Aleksander Kościelak – Gimnazjum nr 1Kruszwica;
III miejsce – Marek Saja – Gimnazjum Bachorce.
Nagrodzeni otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostę Inowrocławskiego. Wszystkie Szkoły biorące udział otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim pozostałym uczestnikom tegorocznego konkursu

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica