Jesteś tutaj

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

27 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy pożegnano uczniów klas maturalnych technikum, LO i LO dla dorosłych.
Dyrektor szkoły p. Halina Stajszczak wspomniała wspólnie spędzone lata, życzyła powodzenia na nowej drodze życia, a następnie wręczyła świadectwa szkolne uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Podziękowała też ich rodzicom, którzy odebrali listy gratulacyjne. Nagrody książkowe wręczono uczniom, którzy wyróżniali się przez wszystkie lata nauki w szkole dobrymi ocenami, bądź zaangażowaniem w życie szkoły i pracę na rzecz jej społeczności. "Katedra wychowania fizycznego" doceniła natomiast najlepszych sportowców, którym podziękowano specjalnie przygotowanymi na tę okazję pamiątkowymi statuetkami.
Tego dnia wszyscy uczniowie, którzy ukończyli szkołę byli najważniejsi. Niezwykle ciepłymi słowami żegnali ich wychowawcy klas, młodsi koledzy i koleżanki oraz uczący nauczyciele. Były kwiaty, upominki, wspólne zdjęcia i łzy wzruszenia.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica