Jesteś tutaj

Historyczny awans zawodniczek z ZSP im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy.

18 maja 2017 r. na boisku Szkoły Zawodowej w Gniewkowie zostały rozegrane otwarte XIV Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej. Do rywalizacji stanęło 16 zespołów, w tym cztery żeńskie. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy reprezentowały cztery pary: Magdalena Czubachowska i Martyna Bryl, Kinga Kieliszak i Magdalena Zybała, bracia Mikołaj i Filip Kaźmierscy - wszyscy sklasyfikowali się na miejscach 5-8. Sensacją zawodów była natomiast para Kinga Sucharska i Paulina Jąkalska, które zajęły wprawdzie 4 miejsce, ale były najlepsze ze wszystkich par żeńskich (przegrały w półfinale z późniejszymi mistrzami powiatu - zespołem z II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu) i jako pierwsza para żeńska w 14-letniej historii rozgrywek, awansowały do strefy medalowej.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica