Jesteś tutaj

The Best British Hits 5

W minionym tygodniu odbyła się piąta edycja konkursu dla gimnazjalistów na najlepsze wykonanie piosenki w języku angielskim „The Best British Hits”. Jury konkursowe, w skład którego weszli prof. Agnieszka Kujawińska oraz prof. Michał Sztabrowski nasi angliści i organizatorzy konkursu, pani Iwona Jasińska z CKiS „Ziemowit” w Kruszwicy oraz Magdalena Czubachowska, uczennica klasy II LO miało bardzo ciężkie zadanie. Wykonania wszystkich utworów zachwycały zarówno pod względem wokalnym jak i wymowy oraz artykulacji. Ostatecznie zwyciężczynią konkursu została Jagoda Budkowska, drugie miejsce zajęła Natalia Jagodzińska a trzecie Lukrecja Sobczak. Dziewczęta otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za wkład włożony w przygotowanie do naszego konkursu.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica