Jesteś tutaj

Zakończenie klas trzecich zasadniczej szkoły zawodowej

 Pani dyrektor Halina Stajszczak z Patrycją Ranachowską  -  uczennicą o najwyższej średniej wśród klas zasadniczych powiatu Inowrocławskiego.

Dnia 26 czerwca 2015r. pożegnaliśmy uczniów klas trzecich zasadniczej szkoły zawodowej. Jak co roku impreza była bardzo uroczysta. Najlepsi z nich otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, docenieni zostali też sportowcy szkoły.
Na szczególne wyróżnienie zasłużyła sobie Patrycja Ranachowska, uczennica klasy IIIh, kształcąca się w zawodzie sprzedawca, która uzyskała średnią ocen 5,15. Jest to najwyższy wynik na poziomie zasadniczych szkół zawodowych w powiecie inowrocławskim. Podczas zakończenia odebrała gratulacje z rąk Pani dyrektor Haliny Stajszczak, do których miłym dodatkiem był rower - nagroda ufundowana przez nasz powiat.
Nie zabrakło też kwiatów i podziękowań dla dyrekcji i nauczycieli, którzy nie tylko uczyli, ale i stwarzali przyjazną atmosferę w szkole.
Zdjęcie główne - Pani dyrektor Halina Stajszczak z Patrycją Ranachowską - uczennicą o najwyższej średniej wśród klas zasadniczych powiatu Inowrocławskiego.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica