Jesteś tutaj

Absolwenci rocznika 2015 żegnają szkołę

24 kwietnia 2015 roku pożegnaliśmy w naszej szkole tegorocznych absolwentów. Uczniowie klas IVaT, IVbT oraz IIILO dla dorosłych odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas: Burmistrz Kruszwicy p. Dariusz Witczak, Naczelnik Wydziału Oświaty p. Józef Ratajczak, dyrekcja, wychowawcy, grono pedagogiczne, rodzice wyróżnionych uczniów oraz absolwenci rocznika 2015. Było wiele ciepłych słów, kwiaty, upominki i podziękowania. Oprawą artystyczną tego dnia zajęli się zgodnie z tradycją uczniowie klas młodszych, którzy trochę na poważnie a trochę na wesoło pożegnali starszych kolegów i koleżanki. Teraz przed naszymi absolwentami egzaminy maturalne i zawodowe. Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica