Jesteś tutaj

Wycieczka zawodoznawcza do firmy All4Pack w Inowrocławiu.

We wtorek 21 października grupa uczniów, kształcących się w zawodzie spedytor z kl. IV a T wzięła udział w wycieczce zawodoznawczej do firmy All4Pack w Inowrocławiu.
Uczniowie zostali zapoznani z historią oraz ofertą firmy, która jest na rynku od roku. All4Pack jest producentem kopert bąbelkowych i zajmuje się również dystrybucją opakowań artykułów, służących do pakowania przesyłek. Nie posiada własnego transportu, korzysta z usług firm zewnętrznych. Gotowe produkty są dostarczane nie tylko na terenie Polski, ale również za granicę kraju. Oferta firmy obejmuje produkty, które umożliwiają odpowiednie zabezpieczenie towarów na czas transportu, bądź magazynowania. Koperty produkowane są z papieru pokrytego polietylenem z folii bąbelkowej.
Uczniowie mogli przekonać się jak funkcjonuje nowoczesny, dobrze zorganizowany zakład produkcyjny, poznać specyfikę pracy przy maszynie, zobaczyć cykl produkcyjny. Poznali proces produkcji koperty i jej poszczególne etapy.
Chętni mieli okazję wczuć się w rolę pracowników, którzy pakują koperty oraz obsługują maszynę.
Organizatorami wycieczki były p. M. Stanek i p. M. Kopacz.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica