Jesteś tutaj

Wycieczka do Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu.

22 października uczniowie z kl. IVb T wraz z opiekunami p. M. Stanek i p. M. Kopacz udali się na wycieczkę do Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu.
Wyjazd miał charakter edukacyjny. Uczniowie zwiedzili budynek urzędu, zapoznali się z funkcjonowaniem wybranych wydziałów oraz zostali zapoznani z formami pomocy, jakich udziela urząd osobom bezrobotnym.
Szczególnie interesujące okazało się spotkanie z doradcą zawodowym PUP - p. P. Szymańską. Podczas zajęć młodzież miała okazję dokonać analizy własnych predyspozycji zawodowych, poznać zawody przyszłości i nabyć umiejętności związane z planowaniem kariery zawodowej.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji PUP za umożliwienie zorganizowania wycieczki oraz miłe przyjęcie młodzieży i poświęcony jej czas.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica