Jesteś tutaj

Spotkanie młodzieży klas maturalnych z doradcami zawodowymi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Bydgoszczy.

W piątek 24 października młodzież klas maturalnych wzięła udział w spotkaniu z doradcami zawodowymi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Bydgoszczy.
Zajęcia skierowane do uczniów miały na celu poznanie własnych preferencji i predyspozycji zawodowych, które są jednym z najistotniejszych czynników decydujących o wyborze ścieżki zawodowej. Uczniowie poznawali swoje predyspozycje za pomocą przeprowadzonego testu – Kwestionariusza Zainteresowań Zawodowych. Doradcy zawodowi wprowadzili młodzież w
problematykę planowania kariery oraz uświadomili uczniów, iż planowanie to nie kończy się z chwilą wybrania i zdobycia zawodu, lecz trwa przez całe.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica