Jesteś tutaj

Wyjazd do Giebni

Młodzież naszej Szkoły ucząca się w technikum spedycyjnym miała okazję w ubiegły czwartek zwiedzać centrum logistyczne POLOmarket sp. z o.o. w Giebni. Była to bardzo cenna lekcja ponieważ zobaczyć w praktyce to czego uczą się w szkole. Podczas wizyty nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się ze specjalistycznymi procesami magazynowania, obsługą logistyczną transportu i szeroko rozumianymi procesami logistycznymi rozwiniętymi w tym rzedsiębiorstwie. Przedstawiciele przedsiębiorstwa oprowadzali młodzież podzieloną na kilka grup. Bardzo profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze opowiadając o specyfice pracy poszczególnych działów i odpowiadając na wszystkie zadawane pytania.
Młodzieży towarzyszyli opiekunowie: p. Jolanta Semrau-Fac – nauczyciel przedmiotów zawodowych i organizator wyjazdu oraz p. Agnieszka Ziętara – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica