Jesteś tutaj

Sportowe sukcesy

10 maja reprezentacja naszej szkoły wzięła udział ,,VII Biegu Piastowskim” zdobywając II miejsce drużynowo wśród szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Inowrocławskiego. Indywidualnie na podium znaleźli się Wioletta Kowalska – II miejsce 1000 metrów dziewcząt, Cezary Wawrzynek – II miejsce, Marek Chmielarz – III miejsce – 1500 metrów chłopców.
16 maja odbyły się Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych. Spośród naszych reprezentantów nagrody i dyplomy ufundowane przez Starostę Inowrocławskiego otrzymali:
Artur Szczudliński – I miejsce 200 m
Mateusz Jankowski – I miejsce 800 m
Natalia Brzezińska – II miejsce 200 m
Sztafeta 4x100 m chł. – II miejsce
Klaudia Łopacińska – III miejsce skok w dal
Joanna Duda – IV miejsce rzut oszczepem
Anna Dunisławska – IV miejsce 200 m
Cezary Wawrzynek – IV miejsce 1500 m
Sztafeta 4x100 m dziewcząt – IV miejsce

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica