Jesteś tutaj

Konkurs - najlepszy sprzedawca

W dniu 31.03.2014, podczas Drzwi otwartych w ZSP w Kruszwicy odbył się coroczny konkurs "Najlepszy uczeń w zawodzie sprzedawca". W konkursie udział brali uczniowie z klas II ZSZ Sprzedawca i III Technikum Handlowe.
Pierwszy etap konkursu (część pisemna) wyłonił cztery osoby, które przeszły do etapu drugiego. W tej części w sposób praktyczny uczniowie prezentowali swoje umiejętniości: przygotowanie stoiska do sprzedaży, obsługa klienta, obsługa sprzętu (kasa fiskalna, metkownica), wypełnianie dokumentacji sprzedażowej.
Komisja najwyżej oceniła następujące osoby:
I m-c Dorota Rogowska III bT
II m-c Nikoletta Ciechanowska II h
III m-c Agnieszka Świetlak II h
wyróżnienie Weronika Ślązak III bT
Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Konkurs przygotowały i prowadziły: pani Jowita Szeliga i Danuta Kubiak - nauczyciele przedmiotów zawodowych.
Podczas konkursy gimnazjaliści zwiedzający szkołe bezpośrednio obserwowali prace uczniów na stanowiskach sprzedaży. Dodatkowo uzyskiwali informację na temat specyfiki zawodu Sprzedawca i Technik handlowiec od nauczycieli jak i uczniów.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica