Jesteś tutaj

"Sportowo-konkursowo"

"Sportowo-konkursowo" tak uczniowie szkoły obchodzili pierwszy dzień wiosny. Już po długiej przerwie na Hali widowiskowo-sportowej zgromadzeni uczniowie "Kazika" mogli oglądać pokaz mody wiosennej przygotowanej przez poszczególne klasy. Wiosenną modę przedstawiali modele a oceniała szanowna komisja składająca się z przedstawicieli nauczycieli i uczniów. Stroje pokazały niezwykle fantazyjny kunszt projektantów. Po ogłoszeniu wyników rozpoczął się pierwszy mecz finałowy o Puchar Dyrektora szkoły. Rozgrywki odbywały się od początku roku szkolnego, w których to brały udział wszystkie klasy z "Kazika" jak i zespoły z poszczególnych gimnazjów. Jest to coroczna cykliczna impreza. W przerwie pomiędzy meczami klasa I Liceum Ogólnokształcącego przedstawiła krótki skecz związany z pierwszym dniem wiosny w szkole. Po przerwie finałowy mecz o pierwsze miejsce i ogłoszenie zwycięzcy oraz przekazanie Pucharu dyrektora szkoły, który w tym roku trafił do drużyny III LP. Podczas imprezy wszyscy przybyli otrzymali na osłodę smaczne cukierki.
Dziękujemy przybyłym osobą z zewnątrz jak i organizatorom i uczestnikom.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica