Jesteś tutaj

Olimpiada Przedsiębiorczości

Miło nam poinformować, iż w wyniku eliminacji szkolnych, które odbyły się dnia 5 grudnia 2013r. do eliminacji okręgowych IX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowały się dwie uczennice: Paulina Grota oraz Adamina Jechna z klasy IV bT. Eliminacje okręgowe odbędą się dnia 6 marca 2014r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Serdecznie gratulujemy sukcesu.
Wszyscy uczestnicy etapu okręgowego uzyskają możiwość udziału w specjalnym kursie e-learningowym dotyczącym rozwijania działalności biznesowej i otrzymają wartościowe publikacje. Na 25 laureatów IX edycji Olimpiady czekają specjalne uprawnienia w postępowaniach kwalifikacyjnych na studia w najlepszych polskich uczelniach ekonomicznych oraz wartościowe nagrody rzeczowe.

Mamy nadzieję, iż udział w eliminacjach szkolnych przyczynił się do rozwinięcia zainteresowań przedsiębiorczych i zainspirował do poszerzania wiedzy z zakresu ekonomii.
Organizatorem Olimpiady Przedsiębiorczości w naszej szkole i jednocześnie opiekunem jest Pani Jowita Szeliga

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica