Jesteś tutaj

Wycieczka do PUP, PCPR w Inowrocławiu oraz udział w Dniu Medyka.

Dnia 10 lutego uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w Dniu Medyka, organizowanym przez Medyczno – Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu. Uczniowie mieli okazję poznać specyfikę kształcenia w zawodach medycznych i społecznych. Uczestniczyliśmy w pokazie pierwszej pomocy, pokazie masażu klasycznego, sportowego i relaksacyjnego oraz pokazach wytwarzania leków recepturowych. Następnie udaliśmy się do Starostwa Powiatowego, gdzie zwiedziliśmy Powiatowy Urząd Pracy oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Młodzież Kazika chętnie uczestniczyła w zajęciach z doradcą zawodowym, podczas których uzyskała cenne informacje na temat lokalnego rynku pracy oraz zakładania działalności gospodarczej.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica