Jesteś tutaj

Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w piłce ręcznej

W dniu 3 listopada 2017 r. w Powiatowej Hali "KUJAWIANKA" przy III LO Inowrocław odbył się turniej eliminacyjny w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyło w nim 9 ekip podzielonych na trzy grupy:
GRUPA A:
EKONOMIK- CHEMIK 12: 7
EKONOMIK- JADWIGA 5 : 4
CHEMIK - JADWIGA 6 : 10
TABELA :
1. EKONOMIK- 4 PKT.
2. JADWIGA- 2 PKT.
3. CHEMIK- 0 PKT.
GRUPA B:
KRUSZWICA - MECHANIK 9 : 4
KRUSZWICA- KONOPA 5 : 11
KONOPA- MECHANIK 10 : 3
TABELA:
1. KONOPA- 4 PKT.
2. KRUSZWICA- 2 PKT.
3. MECHANIK - 0 PKT.
GRUPA C:
KOŚCIELEC- KASPROWICZ 7 : 7
BUDOWLANKA - KOŚCIELEC- 6 : 7
BUDOWLANKA - KASPROWICZ 8 : 7
TABELA;
1. KOŚCIELEC - 3 PKT.
2. BUDOWLANKA - 2 PKT.
3. KASPROWICZ - 1 PKT.
Do turnieju finałowego zakwalifikowały się bezpośrednio zespoły, które zwyciężyły w swoich grupach tj. Konopa, Kościelec i Ekonomik. Ekipy z drugich miejsc zagrają w turnieju barażowym 10 .11 br. tj. Jadwiga, Budowlanka oraz ZSP Kruszwica. Zespoły Mechanika, Kasprowicza i Chemika odpadły z dalszych rozgrywek.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica