Jesteś tutaj

WIZYTA W FIRMIE iQor Global Services Poland Sp. z o.o.

Grupa uczniów klasy informatycznej wraz z opiekunem Panem W. Świerczem miała przyjemność zapoznać się z najnowszymi narzędziami jak i technologiami stosowanymi obecnie w serwisach komputerowych. Mogli również obserwować pracę naprawy matryc, telefonów komórkowych, urządzeń sieciowych, komputerów stacjonarnych i przenośnych oraz telewizorów.
Firma iQor jest jednym z największych pracodawców w regionie. Zajmuje się naprawą sprzętu elektronicznego. Bydgoski oddział obsługuje liderów branży elektronicznej takich jak DELL, HP, MICROSOFT, TESCO, GOOGLE. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku jako Jabil, zatrudniając 53 pracowników. Od 1 kwietnia 2014 firma zmieniła nazwę na iQor i obecnie zatrudnia ponad 1400 osób. Nasz drugi oddział w Zielonej Górze zajmuje się naprawą set box’ów (dekoderów) dla czołowych dostawców usług telewizyjnych (np. NC+).
Czekamy na aplikacje pod adresem: rekrutacja@iqor.com iQor Global Services Poland Sp. z o.o. ul. Fordońska 248 G, 85-766 Bydgoszcz www.iqor.com

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica