Jesteś tutaj

Puchar Dyrektora Szkoły

W meczu o trzecie miejsce zmierzyła się IV AT Z II LO. Mecz rozpoczął w wolnym tempie , ale z minuty na minutę tempo i emocje rosły niestety zmęczona już rozgrywkami IV AT nie dała rady odeprzeć szybkich kontr II LO. Tym razem lider klasyfikacji strzelców Dominik Kostrzak nie zdobył bramki i stało się to dopiero drugi raz w tym sezonie. (najlepszy strzelec nie zdobył bramki tylko w meczu siódmej kolejki) po dwie bramki zdobyli Daniel Wujkowski i Mateusz Lewandowski i pewnie wygrali cały mecz 4 : 0

W Wielkim Finale przy komplecie publiczności zmierzyły się ekipy Gimnazjum1 i IV BT. Mecz był godny Finału po dwóch pięknych akcjach drużyna IV BT prowadziła 2:0 jednak chwilę później Gim1 zdobyło kontaktowego gola, a w samej końcówce pierwszej połowy Jakub Rzewucki doprowadził do stanu 2:2. Druga połowa była zacięta i wyrównana obie drużyny miały kilka okazji do zmiany wyniku, najlepszą okazje miał Wojciech Bondosz minął już bramkarza i tylko on sam wie dlaczego piłka nie wpadła do bramki…
Na dwie minuty przed końcem Gimnazjum wyszło na prowadzenie a w ostatnich sekundach ustalili wynik na 4:2 i zdobyli Puchar
W jedenasto-letniej historii rozgrywek Gimnazjum nr1 zdobyło puchar Dyrektora po raz drugi.