Jesteś tutaj

Wygrana Wiktorii Gugały

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Juliana Tuwima "Jestem tylko łowcą słów…" Z okazji Roku Juliana Tuwima, ustanowionego uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza zorganizowała konkurs Jestem tylko łowcą słów... Impreza stanowiła część projektu „Para buch! Tuwim w ruch!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W sobotę 26 października dwanaścioro finalistów, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach, zaprezentowało się w Saloniku Literacko-Artystycznym. Jury w składzie: Małgorzata Wojciechowska, Paweł Gilewski i Marian Jaskulski postanowiło przyznać:
I nagroda - Wiktoria Gugała (uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy), II nagroda - Marika Liana (uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Żninie), III nagroda - Anna Siewaszewicz (uczennica VIII Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy). Laureatki otrzymały nagrody rzeczowe, a pozostali finaliści – drobne upominki. GRATULUJEMY! Wiktorię przygotowała mgr Joanna Kawczyńska

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica