Jesteś tutaj

Kujawsko - Pomorski Salon Maturzystów Perspektywy 2013

11 września uczniowie klasy IVa T i IVb T wraz z opiekunami: M. Stanek i K. Szatkowską uczestniczyli w Kujawsko – Pomorskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2013, który odbył się na Uniwersytecie Technologiczno – Przyrodniczym w Bydgoszczy.
Salon Maturzystów Perspektywy jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, przeznaczoną dla uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia.
Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez ekspertów OKE w Gdańsku, dotyczących egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Młodzież miała również okazję poznać ofertę dydaktyczną szkół wyższych nie tylko z regionu, ale i z całej Polski.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica