Jesteś tutaj

Międzynarodowy projekt TrEND - cd

Jak wcześniej wspominaliśmy uczniowie "Kazika" wzięli udział w projekcie międzynarodowym TrEND. W piątek 7. grudnia szkołę odwiedziła siedmioosobowa grupa studentów z Turcji. Specjalnie dla nich uczniowie, przygotowali międzykulturową lekcję, podczas której jedni i drudzy mogli poznawać zwyczaje kulturowe swoich kolegów.
Podczas wizyty w szkole grupa turecka miała okazję zobaczyć, jak wyglądają zajęcia ze strzelania, samoobrony i musztry.
Na zakończenie projektu 15 osobowa grupa uczniów wzięła udział w konferencji przygotowanej przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika, oraz uczestników wymiany TrEND, która dotyczyła wejścia Turcji do Unii Europejskiej. Projekt był współfinansowany przez program "Młodzież w Działaniu", akcja 1.3 "Młodzież w Demokracji".
Więcej o projekcie na stronie TrEND

Zobacz galerię

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica